Mayıs 08, 2024, 03:04:05 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

lenovo all one pc la-e883p rev:1b bios ihtiyacı

Başlatan saglam elektronik, Kasım 07, 2023, 02:59:01 ös

« önceki - sonraki »

saglam elektronik

Kasım 07, 2023, 02:59:01 ös Son düzenlenme: Kasım 07, 2023, 03:04:33 ös saglam elektronik
İşlemci amd a6 Cihaz görüntü yoktu bios yazdım geldi ancak açılısta seri no istiyor bunu nasıl cözebilirim

You are not allowed to view links. Register or Login Orjinal bios

Model:AİO 520-22AST

akdenizmustafa

eski biosundan geçirebilirsin. Kasa üzerinde serial number yok mu ?

saglam elektronik

SERİ NUMARA VAR AMA NASIL BİOSA EKLENECEK ONU BİLMİYORUM

akdenizmustafa

yeni biosunu ve seri numaranı verirsen senin için bakabilirim

saglam elektronik

You are not allowed to view links. Register or Loginyeni biosunu ve seri numaranı verirsen senin için bakabilirim

You are not allowed to view links. Register or Login  Ustam seri numaraya göre link e yukledim orjinal biosda yukardaki link de tesekurler

saglam elektronik

You are not allowed to view links. Register or Logineski biosundan geçirebilirsin. Kasa üzerinde serial number yok mu ?

You are not allowed to view links. Register or Login buda çalışan bios sadece seri no sıkıntısı var

burakulusu

You are not allowed to view links. Register or Login

variable tablosunu tamamen yerleştirdim bi yükleyip kontrol edersiniz, bu arada cihazınızın seri numarası F0D6001TTX sanırım

saglam elektronik

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

variable tablosunu tamamen yerleştirdim bi yükleyip kontrol edersiniz, bu arada cihazınızın seri numarası F0D6001TTX sanırım
Eevet ustam seri no: dediğiniz gibi

saglam elektronik

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

ustam bu biosu yazdım ama gene seri no hatası verdi

burakulusu

You are not allowed to view links. Register or Login

Bu yedekte seri numarasının geçtiği tüm değerler var, eğer sonuç alamazsanız seri numarası olmadan bellek ile boot edebiliyorsanız bilgisayarı ami nin bazı araçları ile yazmayı denemeniz gerekecek