Mart 29, 2024, 01:40:36 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

asus x555bp(Anakart x555qg rev2.0) Bios olan var mı elinde ?

Başlatan akdenizmustafa, Temmuz 22, 2019, 02:19:26 ös

« önceki - sonraki »

akdenizmustafa

Temmuz 22, 2019, 02:19:26 ös Son düzenlenme: Temmuz 22, 2019, 06:53:39 ös akdenizmustafa
? ? ?

Semih01

Buyrun ustam bilgi verirsiniz.

You are not allowed to view links. Register or Login

akdenizmustafa

bu biosla cihaz aşırı ısınmaya başladı + hdd görmüyor

Crmci

akdenizmustafa

buda aynı cihazda ekran kartı aşırı ısınıyor hdd görmüyor old biosu yazdığımda da aynı oldu şimdi chip değiştim aynı

akdenizmustafa

tuhaf sitesinde 325 e kadar bios desteği var cihazın üstünde 326 bios var

Ucakbileti

sizden önce anakart değişimi yapılmışsa kasa kodu uymuyor olabilir ustam.
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

akdenizmustafa

anakart üzerinde etiketi mevcut x555bp diye ama anakart kodu x555qg modlu sanırım gpu aşırı ısınıyor hdd görmüyor sitesindeki bios editlenip yazıldı aynı x555qg bios yazıldı onda görüntü alınamadı. x555bp ec pinout ve ec yazılımı elinde var mı hocam onuda deneyeyim

Ucakbileti

Malesef ustam bana denk gelmeyen bir model.. arşivimde yok..
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

XxGhosTxX

You are not allowed to view links. Register or Loginanakart üzerinde etiketi mevcut x555bp diye ama anakart kodu x555qg modlu sanırım gpu aşırı ısınıyor hdd görmüyor sitesindeki bios editlenip yazıldı aynı x555qg bios yazıldı onda görüntü alınamadı. x555bp ec pinout ve ec yazılımı elinde var mı hocam onuda deneyeyim

Selamlar, hayırlı işler, bu sorunu nasıl çözdünüz ustam ?

akdenizmustafa

x555 serilerinde kronik olan hdd soketi sorunluydu ilgili soketi değiştirdim hdd gördü.soket hassas. yabancı kaynaklardan birinden bulduğum bir bios ısınma sorununu çözdüm ama arşive almamışım şimdi baktım. şuan en son 326 sürüm çıkmış onu yazarsan sorun çözülür

XxGhosTxX

You are not allowed to view links. Register or Loginx555 serilerinde kronik olan hdd soketi sorunluydu ilgili soketi değiştirdim hdd gördü.soket hassas. yabancı kaynaklardan birinden bulduğum bir bios ısınma sorununu çözdüm ama arşive almamışım şimdi baktım. şuan en son 326 sürüm çıkmış onu yazarsan sorun çözülür

Hdd ile ilgili sorun yok bende ustam, ama 0.60 akım çekiyor video chip biraz fazla ısınıyor ve görüntü vermiyor. 328 bios yazdım aynı devam ediyor sorun.

akdenizmustafa