Mayıs 22, 2024, 08:31:50 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Çin Alışverişlerine Dikkat !

Başlatan 1deliye2rapor, Ocak 29, 2020, 11:48:42 öö

« önceki - sonraki »

1deliye2rapor

Öncelikle herkese hayırlı işler dilerim,

Çin yeni yıl tatilinde olduğu için ürün gönderimi konusunda gecikme yaşanıyor. Birkaç farklı satıcıdan aldığım ürünler var. Dün her birinden aldığım mesajlar şu şekilde. "Korona virüsü tehdidi nedeniyle gönderim yapamıyoruz, lütfen siparisleri iptal ediniz." Olur da birşey almak isterseniz bilginiz olsun. Çin'de birçok yer karantina altına alınmış.

~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

bilalas05

shocan

dünya genelinde bir sıkıntı, ticaret batıya kayacak. kuzey amerika ve avrupa için bulunmaz nimet.
toplumu korkutup iç piyasaya yöneltecekler. zaten bununla ilgili çok fazla propaganda başladı.
kasıtlı yapılan bir durum diye düşünüyorum.
You are not allowed to view links. Register or Login
yanlış bildiğim olabilir, lütfen düzeltin.

Ucakbileti

Ahanda bu çok kötü oldu. Bi ton mazeme var sepette :(
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

Ucakbileti

You are not allowed to view links. Register or Logindünya genelinde bir sıkıntı, ticaret batıya kayacak. kuzey amerika ve avrupa için bulunmaz nimet.
toplumu korkutup iç piyasaya yöneltecekler. zaten bununla ilgili çok fazla propaganda başladı.
2018 yılında ABD'de çekilen VENOM (Virüs) filmini bi izleyin özellikle  filminin 16. dakikasında virüsün ilk taşıyıcısı 'Çinli bir kadın' bir 'Çin pazarında' 'yılan' yiyor ve daha sonra Çin pazarındaki insanları öldürüyor. Tesadüff  ??????
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

1deliye2rapor

You are not allowed to view links. Register or Logindünya genelinde bir sıkıntı, ticaret batıya kayacak. kuzey amerika ve avrupa için bulunmaz nimet.

Aynı fikirdeyim.
~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

sector77

Bi komplo teorileri bu ara deli gibi bunlara taktım insan düşünmeden de edemiyor bakınız>
Arabistan'a kurulacak neom şehri
Blue beam projesi
I pet goad animasyonu
Haarp projesi
Beyindeki epifiz bezi yok ediliyor
Bunlar bir noktada birbiri ile ilişkili geliyor hep bana bunları YouTube den izleyin sizi de paronaya bağlayım 😁
Computer Repair Center
CRC

skassas

Dün bir radyo programında çinden gelecek paketlerle virüsün bulaşma riski var mı diye tartışıyorlardı sanırım. Kulak ucuyla dinlediğime sonuç nereye vardı hatırlamıyorum ama anladığım kadarıyla gelen ürünlerin nemli ve canlı bir ortam içermediği sürece bulaşma riski yokmuş. Tabi göndere-bilirlerse...