Nisan 20, 2024, 03:27:36 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Chip sorunları hk.

Başlatan Crmci, Eylül 19, 2020, 02:03:30 öö

« önceki - sonraki »

Crmci

Toshiba i5 slj8e kısa devreydi degistim hiçbir sorun yok ama kapattiktan sonra az bekleyip geri açılıyor aynı sorun exper hm55 de oldu.Cihaz detayini yazmadım çünkü alakası yok biosda yazmadım bu cihazlarda direk hm değiştim herşeyde mükemmel acaba clean bios kapamayı çözüyor bunada Dirty biosmu yapmak lazım:) hm ler tekrar mı değişmek gerek çözüm nedir?

shocan

Köprü değişimi sonrası clean bios mutlaka gerekli.
You are not allowed to view links. Register or Login
yanlış bildiğim olabilir, lütfen düzeltin.

Crmci

Eylül 20, 2020, 12:03:54 ös #2 Son düzenlenme: Eylül 21, 2020, 05:48:48 öö Crmci
You are not allowed to view links. Register or LoginKöprü değişimi sonrası clean bios mutlaka gerekli.
ustam exper de cihaz kapanıyor diye hm55 değiştim simdi kapanma yok saatlerce çalışıyor bios aynı bu kapat diyorsun kapaniyor 5sn bekliyor tekrar açılıyor.

shocan

You are not allowed to view links. Register or LoginKöprü değişimi sonrası clean bios mutlaka gerekli.
ustam exper de cihaz kapanıyor diye hm55 değiştim simdi kapanma yok saatletce çalışıyor bios aynı bu kapat diyorsun kapaniyor 5sn bekliyor tekrar açılıyor.

Bu kısmı anladim, siz yinede clean bios deneyin. Sonrasında tekrar hm55, olmadı io ile devam etmek gerekiyor.
yanlış bildiğim olabilir, lütfen düzeltin.