Nisan 19, 2024, 04:48:24 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Bios yazıcı hakkında

Başlatan technogate, Eylül 19, 2020, 01:28:44 öö

« önceki - sonraki »

technogate

Bütün ustalara kolay gelsin daha önce xeltek süper pro 611 kullanıyordum cihazim arızalandı aynisida malum çok pahalı 1000 TL ye kadar güvenirliği yüksek kullanıp memnun olduğunuz cihaz tavsiyesinde bulunabilir misiniz ilginiz için şimdiden teşekkür ederim
”En hayırlı ve tatlı kazanç, insanın el emeği, göz nuru, alın teri ile kazandığı rızıktır.â€

Crmci

Ben habersizdim gittim tl866 rt809 peb1 tsop cevirici set vs bir sürü de aparat aldım hikaye.Atilmiyor satılmıyor bozulana kadar mecbur.Erhan usta(HEXFET)vertyanov satıyor almani tavsiye ederim hatta sırf io ıçin bende alacağım.

kop

Eylül 19, 2020, 02:10:15 öö #2 Son düzenlenme: Eylül 19, 2020, 02:12:09 öö kop
Selam,

RT809H alabilirsiniz oldukça hızlı aliexpresste sanırım 800 850 tl civarında cihazın sadece kendisi.

RT909F bunuda kullanıyorum buda kullanışlı hızlı bununda fiyatı 300 350 tl civarında sanırım.

RT809H da erhan ın tasarladığı io lar için  ene ite nuvuton ları karta  lehim lemeden dışarıdan yazma aparatını da kullanıyorum gayet güzel kullanışlı oldu. Bazı durumlarda oldukça işi kolaylaştırıyor.

1deliye2rapor

EZP2010 ve MiniPRO kullanıyorum. Şuana kadar yazamadığım bios yok. MiniPRO ezp ye göre çok yavas fakat aparatsiz 1.8v chipleri yazabiliyor, fiyatları makul . IO yazmak istiyorum diyorsan da You are not allowed to view links. Register or Login ile görüşüp io programlayıcı almanı tavsiye ederim.
~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

technogate

Herkese verdiği cevaplar ayrıca teşekkür ederim Erhan ustanın io cihazını aldım zaten io için onu kullanıyorum yorumlarınız tekrardan teşekkürler fakat aliexpresten ürünlere baktım fakat Türkiye'ye gönderim yok şu ara Merter elektronikte rt809f var sizce bu üründe problem yasarmiyim
”En hayırlı ve tatlı kazanç, insanın el emeği, göz nuru, alın teri ile kazandığı rızıktır.â€

technogate

You are not allowed to view links. Register or Login
 Dediğim ürün bu

cevat

Eylül 19, 2020, 03:38:32 ös #6 Son düzenlenme: Eylül 19, 2020, 03:40:55 ös cevat
You are not allowed to view links. Register or Loginaliexpresten ürünlere baktım fakat Türkiye'ye gönderim yok şu ara

Akıl büyük bir nimet, sağlık büyük bir servettir.

Crmci

Pandemi boyunca yolladılar şimdi neden gelmiyor aliexpress den ürünler  bende chip ve flux alımı yapacaktım

mrtkts

Ben 2 yıl evvel bu satıcıdan bu ürünü almıştım: You are not allowed to view links. Register or Login

Gayet memnunum. Önceden Minipro 866A kullanıyordum fakat RT809F'e göre 4-5 kat daha yavaş çalışmakta.

Eğer alacaksanız yeni üyeliğe kuponla filan 284₺'ye gelmekte. Normalde neredeyse tüm ürünlerde kargo var ama bu üründe kargo da yok.

284₺'ye 56₺ vergi çıkacaktır. 8₺'de kontrol bedeli var. Cihaz size 284 + 64 = 348₺'ye gelecek. Bence değer hocam aradaki fark epey var. Tabii kargonun TR'ye gelmesi biraz vakit alacaktır, eğer elinizde alternatif bir programlayıcı yoksa el mahkum TR'den alacaksınız.

shocan

Alide bakabilirsin, skypro yada skypro2. Çok hızlı ve geniş bir kütüphanesi var. Orijinal ürünü bulmak lazım. Forumda konularda çok geçiyor.
yanlış bildiğim olabilir, lütfen düzeltin.

aegeanxtr

RT809F kullanıyorum yazamadığım bios olmadı şimdiye kadar.

berkcan

eğer bütçeni biraz daha aşarsan svod3 al her şeyiyle çok iyi bi cihaz enteresan özellikleri var

Dreamer_x_x

Ezp2010 gayet güzel ve kullanışlı tavsiye ederim

sametk

ustalar, tl866cs var bende. bugün mx25u12873f model epromu bir türlü gördüremedim. 1.8v aparat ile denediğimde de aynı, sitesine girdiğimde desteklediği eprom modellerinde malesef mx25u12873f yok. ayrıca sitelerinde uyarı notu düşmüşler tl866a ve tl866cs modellerinin üretiminin durduğunun 2018 yılından bu yana satışının yapılmadığı yönünde.
ne yapacağız yeni epromlar için yeni cihaz mı alacağız?

cevat

Eylül 25, 2020, 07:10:26 ös #14 Son düzenlenme: Eylül 25, 2020, 07:15:42 ös cevat
MiniPro 25 eeprom serilerinde bazen yeterli gelemiyor.
( MinPro da haklı dünya kadar işlemci desteği var.Hangi birine yetişsin. :) )

Acil çözüm arıyorsanız; CH341A lar Eeprom 25 serilerine yazabiliyor. 50 TL. civarı fiyatları var. 1.8 desteği yok.Ancak sizde 1.8V aparat varmış. Aparatı kullana bilirisiniz.

Her zaman lazım olacak programlayıcı arıyorsanız RT 809F türlerine bakın.

Kolay gelsin...
Akıl büyük bir nimet, sağlık büyük bir servettir.