Mart 28, 2024, 08:22:07 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum

Başlatan CyberGen, Ocak 10, 2022, 05:40:00 öö

« önceki - sonraki »

CyberGen

Merhaba ;
Kullanıcı adım ismim ve soyismim olduğundan sürekli facebookdan eklenerek sitedeki bios ve şemalar ile ilgili talep alıyorum. Kullanıcı adımın CyberGen olarak değiştirilmesini istiyorum. Sanırım bunu kendim panelden yapamıyorum. Kullanıcı adı değişikliğine izin verilmesede bu durumun değerlendirilerek izin verilmesini rica ederim.

CyberGen

Bu konuda yardım bekliyorum. Anlayışınız için teşekkürler.

bygamer

Bende değiştirmek istiyorum ustam yöneticimize pm attım cevap bekliyorum
Sınıf Öğretmenliği mezunu aynı zamanda bilgisayar, cep telefonu ve diğer elektronik kart tamiri yapmaktayım. Hala öğrenmeye açım.

CyberGen

Konu hakkında henüz olumlu yada olumsuz dönüş alamadım. Forum ile ilgilenen bir yönetici mi yok yoksa ilgilenmek mi istemiyorlar ?

Gimsis

You are not allowed to view links. Register or LoginKonu hakkında henüz olumlu yada olumsuz dönüş alamadım. Forum ile ilgilenen bir yönetici mi yok yoksa ilgilenmek mi istemiyorlar ?

Cybergen olarak görünüyor şu an ustam

bygamer

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or LoginKonu hakkında henüz olumlu yada olumsuz dönüş alamadım. Forum ile ilgilenen bir yönetici mi yok yoksa ilgilenmek mi istemiyorlar ?

Cybergen olarak görünüyor şu an ustam

Merhaba bende adımı "Karagücük Elektronik" olarak değiştirmek istiyordum da yardımcı olur musunuz?
Sınıf Öğretmenliği mezunu aynı zamanda bilgisayar, cep telefonu ve diğer elektronik kart tamiri yapmaktayım. Hala öğrenmeye açım.