Mayıs 21, 2024, 10:19:15 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

HP Elitebook 8470p Bios Password

Başlatan dolunay79, Şubat 22, 2020, 04:59:24 ös

« önceki - sonraki »

dolunay79

Arkadaşlar herkese kolay gelsin hayırlı işler. HP Elitebook 8470p marka model bir cihaz var elimde anakart kodu 6050A2470001-MB-A03 biosta şifre var A02 ve a04 koduyla biten biosları yazıyorum görüntü alıyorum ama klavyede tuşlar farklı basıyor onun dışında bir problem gözükmüyor cihazda. Elinde A03 koduyla biten sağlam bios olan var mı yada bios şifresini kırabileceğimiz bir yolu var mı acaba ?

akdenizmustafa

şifreli biosu paylaşırsan yardımcı olayım

dolunay79

You are not allowed to view links. Register or Loginşifreli biosu paylaşırsan yardımcı olayım

You are not allowed to view links. Register or Login buyur hocam

akdenizmustafa

You are not allowed to view links. Register or Login
dene bunu bilgi verirsin

dolunay79

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login
dene bunu bilgi verirsin

Deneyip bilgi vereceğim.

dolunay79

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login
dene bunu bilgi verirsin

Hocam şifre istiyor yine

akdenizmustafa

You are not allowed to view links. Register or Login
bunu resmi sitesinden editledim bunu dene olmadı şifreli biosu tekrar yaz yazılımla kırılması gerekecek

dolunay79

bunu resmi sitesinden editledim bunu dene olmadı şifreli biosu tekrar yaz yazılımla kırılması gerekecek

Yarın deneyip bilgi vericem hocam

dolunay79

Hocam bios oldu çok teşekkür ederim elinize sağlık.

akdenizmustafa