Mayıs 19, 2024, 09:21:01 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Casper nirvana one pc TSH231H NPB ver A mb :(

Başlatan Ucakbileti, Ağustos 27, 2018, 04:14:15 ös

« önceki - sonraki »

dundarpc

ben başka bir müştermden pc sini aldım aramız ii olduğu için yarın sabahtan eklerim ustam ekran kartı 840m olan model inşallah işiniz görülür

dundarpc

You are not allowed to view links. Register or Login

işinizi görür inşallah herkeze hayırlı işler....

mrbulut

dundarpc

abiler konu hortladı ama :) bu cihaz iki haftadır yine burada boot sorunu ile geldi hatta diski değiştirip denedim format tmm yeniden başlayınca biosa atıyor bi akıl verin :)

Ucakbileti

Ustam aynı şekilde bir laptoba saatlerce ugraşmıştım defala3ca disk değiştirdim aynen formatı bitirince ilk restartta biosa atıyordu. O gün çözemedim müşteri casper servisine götürüp 2 saat sonra kurulu olarak aldı. Zaman dardı süşünemedim makinenin lisansı hamgi win sürümüyse onu kurmayı akıl edemedim . Makine hangi sürümse onu kurun olursa güncellemeleri kapatın.
Bide uefi legacy iki sistemide deneyin. İlk restartta biosa girip default yapıp açmayı deneyin. Aklıma gelenler bunlar.
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

Ucakbileti

Burdaki servşs driver dahi tanıtmayı beceremiyor ama o makineyi kurabildipine göre basit ve ince bir nüans var ama ne.
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

flashpc

You are not allowed to view links. Register or LoginTSH231 MB NPB Ver:C olarak kayıtlı dump mevcut. "IRU T2109" diye bir cihazdan yedeklenmiş.

Yalnız kart TSH231H değil TSH231 olarak geçiyor.

TSH231 MB NPB Ver:C bios varmıdır

serhatmsy

TSH231H MB NPB ver A çalışan anakarttan alındı

ahmetermin

arkadşar kolay gelsin bana bios lazım olan paylaşa bilir mi teşekürler

flashpc

flashpc

You are not allowed to view links. Register or LoginTSH231 MB NPB Ver:C olarak kayıtlı dump mevcut. "IRU T2109" diye bir cihazdan yedeklenmiş.

paylaşabilir misiniz

flashpc

paylaşabilir misiniz

TSH231 MB NPB VER C için denediğimde çalıştı bende şurdaki : You are not allowed to view links. Register or Login