Mart 28, 2024, 10:34:59 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

LP156UD1 (SP) (B1) Ekran Arıyorum

Başlatan mert şener, Aralık 22, 2020, 03:49:57 ös

« önceki - sonraki »

mert şener

Aralık 22, 2020, 03:49:57 ös Son düzenlenme: Aralık 22, 2020, 03:57:24 ös mert şener
Başlıktaki panelden elinde olan varsa satın almak istiyorum.Sıfır piyasada yok.Ekran elimden düşünce kırıldı.Zorda kaldım

mrtkts

Mert geçmiş olsun, gözünden kaçmıştır belki;
You are not allowed to view links. Register or Login

Daha önce de alışveriş yaptığım bir firma. Eğer ölü piksel vs. durumu olursa direkt koşulsuz iade vbar zaten iade edersin.

mert şener

You are not allowed to view links. Register or LoginMert geçmiş olsun, gözünden kaçmıştır belki;

Daha önce de alışveriş yaptığım bir firma. Eğer ölü piksel vs. durumu olursa direkt koşulsuz iade vbar zaten iade edersin.

Evet ustam gözümden kaçmış teşekkür ederim.Bir yerden haber bekliyorum olmazsa son çare alacağız artık.Müşteri başımda dikilirken iş yapmayacağım diye hep söz veriyorum kendime ama bu son artık ders oldu:)

mrtkts

You are not allowed to view links. Register or LoginMert geçmiş olsun, gözünden kaçmıştır belki;

Evet ustam gözümden kaçmış teşekkür ederim.Bir yerden haber bekliyorum olmazsa son çare alacağız artık.Müşteri başımda dikilirken iş yapmayacağım diye hep söz veriyorum kendime ama bu son artık ders oldu:)

Müşteri acayip dikkat dağıtan bir şey ya. Varlığı bile yetiyor :)

ayafixcenter

Geçmiş olsun mert ustam RABBİM inşaALLAH Daha güzelinle karşılaştırır vardır bir hayır ama müşteri başında bekleme olayına harfiyen katılıyorum bende siz gibi artık birdaha olmıyacak dememe ragmen yine oluyor