Nisan 20, 2024, 01:36:37 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Asus E402SA orjinal bios lazım

Başlatan center58, Temmuz 30, 2020, 06:26:54 ös

« önceki - sonraki »

center58

asus e402sa rev 2.1 orjinal bios elinde olan paylaşabilirmi acaba sitelerde E402sa olarak uyumlu x502sa bios veriyorlar görüntü filan normal ama klavye tuşları hep farklı basıyor. eski biosda klavye tam çalısıyor fakat bot yapmıyordu. x502sa çalıştı boot yptı bu defada klavye tuşları çok faklı harfler basıyor.daha önce karşılaşan oldumu acaba

cevat

Orijinal  You are not allowed to view links. Register or Login
Akıl büyük bir nimet, sağlık büyük bir servettir.

center58

ustam bu bios update dosyası değilmi silip yazdığımda makina görüntü vermedi

cevat

center58

usta aynı dosyayı neden yazıyorsun olmadı diye yazdım zaten. suan bios modeli x502 göründüğü için update yapmıyor zaten.

center58

You are not allowed to view links. Register or Loginusta aynı dosyayı neden yazıyorsun olmadı diye yazdım zaten. suan bios modeli x502 göründüğü için update yapmıyor zaten.
kasa koduda e402sa anakartta e402sa elinde olan paylaşabilirmi acaba

cevat

Ustam arşiv de bunları da buldum. Bir bakıver
You are not allowed to view links. Register or Login

center58

You are not allowed to view links. Register or LoginUstam arşiv de bunları da buldum. Bir bakıver
buda olmadı ustam maalesef

omer1254

bunu bi denermiain ustam

center58

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login
bunu bi denermiain ustam
ye
üzerinde yazılı olan bios bu ustam vbios versiyon ı18e502sa.300 olarak görünmekte klavye harici herşey normal çalışıyor bu biosta, en son ihtimal artık e502 klavye sipariş o şekilde deneyeceğim.

ugurokka

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login
bunu bi denermiain ustam
ye
üzerinde yazılı olan bios bu ustam vbios versiyon ı18e502sa.300 olarak görünmekte klavye harici herşey normal çalışıyor bu biosta, en son ihtimal artık e502 klavye sipariş o şekilde deneyeceğim.

Şuan aynı dert bende var, görüntü yok diye gelen cihaza bios yazdım. Herşey normal ama klavye alakasız çalışıyor. Bios e402 uyumlu olan biri paylaşırsa çok sevinirim

Teknikbursa

Ustam denermisiniz

ugurokka

You are not allowed to view links. Register or LoginUstam denermisiniz

Bios çalıştı ama klavye yine alakasız çalışıyor. Windows'ta e402 uyumlu bios uptade yapmayı denediğimde. Bilgisayarı Asus olarak görmüyor. Bios üzerinden denediğimde uyumlu değil hatası veriyor. Hex editör ile e502 yazan yeri 402 yaptım yine olmadı

ozturkbulentonur89

cpu kodunuz nedir ?

tahtelbahir58

SR2KN
ENE KB9012QF A3
E402SA-WX167T

cihaz bize geldiğinde anakart sıvı temaslı ve kurcalanmıştı yedek parça olarak aldım bios sağlam mı bilmiyorum