Mayıs 19, 2024, 06:36:07 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

TS100 Havya

Başlatan HexfeT, Ağustos 20, 2017, 05:26:29 öö

« önceki - sonraki »

HexfeT

Ağustos 20, 2017, 05:26:29 öö Son düzenlenme: Eylül 02, 2017, 10:33:05 ös HexfeT
TS100 son dönemde epey tutuldu. Banggood ve Aliexpress'de 50 dolar civarında bir fiyatla satılıyor. Ayrıca satılan 7 farklı uçtan oluşan seti var. Her bir uç 10 dolar civarında. Rezistans uç ile bütünleşik. Youtube'da birçok kullanıcı incelemesi mevcut.

Firmware güncellemesi için USB portu, oled ekranı ve standart DC jak girişi var. 12-24VDC ile çalışıyor. Standart notebook adaptörü veya harici batarya ile portatif olarak kullanmak mümkün. Isı 100-400 derece arası ayarlanabiliyor, oldukça hızlı ısınıyor. Maksimum 65W ısı gücü var fakat bu güç için 24V istiyor. Farklı voltaj değerleri ile alınabilecek maksimum güç değerleri şöyle; 12V-17W, 16V-30W, 19V-40W, 24V-65W

You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login
e-mail: You are not allowed to view links. Register or Login

1deliye2rapor

1 Yıldır bu havyayı kullanıyorum. Gerçekten çok profesyonel bir havya fiyatına göre . 5 saniye'de 350- 400 C Sicaklıga ulasıyor. Uyku moduna alındığında 5 Saniyede soguyor. yer kaplamıyor pratik yani..
~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

ay_bulut

bu ürünü aliexpress ten alığımızda içinden 7 adet uç çıkıyormu ? siteye bakığımda göremedim ben. eğer öyleyse iyi fiyat. gitti gidiyorda 595 tl ye satıyorlar.

HexfeT

Tek uç ile geliyor. Diğer uçlar tek tek ya da set olarak ayrı satılıyor.
e-mail: You are not allowed to view links. Register or Login