Mart 29, 2024, 01:28:34 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Toshiba L850 uma sorunu

Başlatan saglam elektronik, Mart 31, 2020, 03:05:24 ös

« önceki - sonraki »

saglam elektronik

Arkadaşlar toshiba L850 PLF/CSF/ 45W UMA & DSC MB  Anakart uma yaptım ama olmadı amp. 0.75 kalıyor GPU voltajı cıkmıyor cift bios du teke cevirdim gene olmadı işelmci İ7 yapan varmı arkadaşlar lütfen yardım

Refleks

Crmci

Burda x_menekşe usta yapmış
You are not allowed to view links. Register or Login

Refleks

2 3 ohm eklediğim dirençten kaynaklı beyaz ekran hatası alıyormuşum düzelttim çalıştı emeği geçen herkese tşk ler

Crmci

Temmuz 30, 2020, 01:13:35 öö #4 Son düzenlenme: Temmuz 30, 2020, 01:15:47 öö Crmci
You are not allowed to view links. Register or Login2 3 ohm eklediğim dirençten kaynaklı beyaz ekran hatası alıyormuşum düzelttim çalıştı emeği geçen herkese tşk ler
L850 PLF/CSF/ 45W bu mu uma yaptığın yoksa diger uzun kodlu olan mı? Bunun cpu orda nec tokin gibi bir malzeme var tam hatırlamıyorum farklı bir komponent ben onu yaptım olmamıştı yeni gpu takmıştım.

Refleks

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login2 3 ohm eklediğim dirençten kaynaklı beyaz ekran hatası alıyormuşum düzelttim çalıştı emeği geçen herkese tşk ler
L850 PLF/CSF/ 45W bu mu uma yaptığın yoksa diger uzun kodlu olan mı? Bunun cpu orda nec tokin gibi bir malzeme var tam hatırlamıyorum farklı bir komponent ben onu yaptım olmamıştı yeni gpu takmıştım.

Iki karttada 2-3k ohm direnc tam oturmayincq yada dusuk omaj degerindr beyaz ekran veriyor. Genelde 2.7 k ohm takarak sorunu gideriyorum tsk.