Mart 29, 2024, 05:31:38 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

TOSHIBA PORTEGE Z930-10R BİOS İSTEK ACİLL

Başlatan ahmetermin, Haziran 16, 2019, 06:35:23 ös

« önceki - sonraki »

ahmetermin

BİOS ŞİFREŞİ VAR BİOS YAZMAM GEREK OLANDA VARSA PAYLAŞIRMI TEŞEKÜR EDERİM
You are not allowed to view links. Register or Login

akdenizmustafa

kasa koduyla eski biosu paylaş editleyeyim

ahmetermin

toshıba portege z930-10r
 part no: pt234e-01101kte

Ucakbileti

Sizi yanıltmayım ama biraz araştırdım bios şifresinin biosta değil başka bir çipte tutulduğu yazıyor. Eğer durum buysa biosla boşa uğraşıyorsunuz. siz daha detaylı araştırın öyle biosa müdahale edin. Kolay gelsin.
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

Ucakbileti

Birde bazzen toshiba ram slotlarının oraya reset pinleri koyabiliyor oraya bi dikkat edin. Koruma naylonu varsa onu çıkarıp altına bakın.

ahmetermin

baktım ben reset pını yok bilginiz varmı hangi cip olduğu

kop

Yanlış hatırlamıyorsam o modeller smsc ye yazıyor smsc ye yazılım atmanız gerekmekte onun içinde önce şemasına ulaşmanız lazım.

ahmetermin

You are not allowed to view links. Register or LoginYanlış hatırlamıyorsam o modeller smsc ye yazıyor smsc ye yazılım atmanız gerekmekte onun içinde önce şemasına ulaşmanız lazım.
bilğiniz varmı kbc yazılımı varmı dır smsc yazılımı kbc programımız var klawye bordndan ata biliriz ama yazılım yok bende yardımcı olrsanız sevınırım teşekür ederim

akdenizmustafa

deneyebilirsen

kop

You are not allowed to view links. Register or LoginYanlış hatırlamıyorsam o modeller smsc ye yazıyor smsc ye yazılım atmanız gerekmekte onun içinde önce şemasına ulaşmanız lazım.

bilğiniz varmı kbc yazılımı varmı dır smsc yazılımı kbc programımız var klawye bordndan ata biliriz ama yazılım yok bende yardımcı olrsanız sevınırım teşekür ederim

smsc ye klavye den ulaşamazsınız

ahmetermin

Haziran 18, 2019, 03:24:02 ös #10 Son düzenlenme: Haziran 18, 2019, 03:38:52 ös ahmetermin
çok teşekür edrim malesef olmadı  cihaz.. :(

ahmetermin

You are not allowed to view links. Register or Login BU DA VAR AMA NASIL YAPILDIĞINI DÖZEMEDİM

Ucakbileti

response code ( cevap kodu) olmadan o iş olmaz. o koduda toshiba m.hizmetleri ve servis verebiliyo tabikide fatura vs ibrazı olamdan kodu alamazsınız. Generatör arastırdım ama malesef yok.
Olsaydı bulduğun sistem gayet kolaymış.
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login BU DA VAR AMA NASIL YAPILDIĞINI DÖZEMEDİM