Nisan 12, 2021, 04:26:36 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.


lenovo v510-15ıkb da0lv6mb6f0 rev:F biosudur.

Başlatan FURKAN, Şubat 10, 2021, 12:56:58 ös

« önceki - sonraki »

FURKAN

da0lv6mb6f0 rev f-OK. 16mb bios dur.

DENEMEDİĞİM BİOS KALMADI EN SON SERVİSE AYNI MAKİNADAN GELDİ VE You are not allowed to view links. Register or Login CİHAZ ÇALIŞTI.
You are not allowed to view links. Register or Login

ozgur81


hasantasdelen

elimde defalarca bios deneyip çalışmayan cihazı hayata döndü teşekkürler ustam

hasantasdelen

yukarıdaki dosya geç açma yapıyor clear me test edildi çalışıyor     You are not allowed to view links. Register or Login

kop

selam.

Lütfen biosları paylaşırken işlemci kodunu ekran kartı chipsetini ve io numaralarını yazarsanız daha verimli paylaşımlar olur düşüncesindeyim. sebebi ise  aynı board koduna sahip 4 5 ve 6 ıncı nesil anakartlar lenovolarda oldukca fazla ve ihtiyacı olan kişilerin daha kolay şekilde bulması ve arızayı daha ıyı takıp etmesı acısından saglıklı olucaktır.

bios yazılıyor açmıyor paylasılan bios örnek 4 uncu nesil ama 6 ıncı nesil işlemcili anakartta deneniyor farkında olmadan ve arızayı bu sefer başka yerlerde arayıs ıcıne giriliyor. veya aynı koda aynı işlemci numarasına ait ekran gpusu farklı kodlarda oluyor bu sefer chip unlem atıyor tekrar basa dönup arıza aranıyor hem vakit kaybına hemde yanlıs yönlendırmeme olması ıcın işlemci ekran chipi ve io kodlarını yazarak paylasırsak daha guzel olucaktır.