Mart 29, 2024, 01:03:12 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Lenovo v510 onboard ram nasıl iptal edilir

Başlatan saglam elektronik, Ağustos 06, 2020, 07:34:41 ös

« önceki - sonraki »

saglam elektronik

Lenovo v510 main:DA0LV6MB6F0  on board ram var üzerinde ve ütü gibi ısnıyor ama cihaz çalışıyor sadece görüntü yok onboard ramları nasıl iptal ederiz ben tüm ramları soktum ddr4 ram taktım görüntü gelmedi lütfen yardım edin teşekkurler

1deliye2rapor

@saglam elektronik , ustam senin için biraz araştırdım fakat onboard ram iptalı hakkında bir bilgiye bir dökümana rastlayamadım. İşin garip tarafı yapan da yok. Üzerindeki ısınan ram chipinin birebir aynısını bulup takmanızı öneririm. Isterseniz "LV6" şema ve boardview elimde mevcut paylaşabilirim. Kolay gelsin.
~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

akdenizmustafa

Ağustos 07, 2020, 01:20:22 ös #2 Son düzenlenme: Ağustos 07, 2020, 01:22:48 ös akdenizmustafa
board_id 8 - 9 - 10 boardviewden bak yerlerini değiştir dene
You are not allowed to view links. Register or Login

saglam elektronik

You are not allowed to view links. Register or Login@saglam elektronik , ustam senin için biraz araştırdım fakat onboard ram iptalı hakkında bir bilgiye bir dökümana rastlayamadım. İşin garip tarafı yapan da yok. Üzerindeki ısınan ram chipinin birebir aynısını bulup takmanızı öneririm. Isterseniz "LV6" şema ve boardview elimde mevcut paylaşabilirim. Kolay gelsin.
boart view rica edebilirmiyim

1deliye2rapor

Ustam tatildeyim. Google a lv6 boardview yazın cıkacaktır . Kolay gelsin
~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

linux2ex

saglam elektronik

arkadaşlar BRD uzantili boardview buldum ama bunu nasıl ve hangi program yazılımla acarız bilem varmı

linux2ex

You are not allowed to view links. Register or Loginarkadaşlar BRD uzantili boardview buldum ama bunu nasıl ve hangi program yazılımla acarız bilem varmı

cevat

Ağustos 11, 2020, 03:53:33 ös #9 Son düzenlenme: Ağustos 11, 2020, 04:00:13 ös cevat
You are not allowed to view links. Register or Loginarkadaşlar BRD uzantili boardview buldum ama bunu nasıl ve hangi program yazılımla acarız bilem varmı

BoardView TÜRKÇE dil dosyası : You are not allowed to view links. Register or Login
TÜRKÇE Dil dosyasını kullanmak için,  Boardview  > LANG >  klasörüne kopyalayınız.

Akıl büyük bir nimet, sağlık büyük bir servettir.

saglam elektronik

denemediğim program kalmadı acmıyor arkadaşlar galiba lv6mb ait bardview hatalı

linux2ex

bunu deneyin diğer boardview kadar kullanışlı değil ama açıyor.

yukarıda verdiğim linklerdeki dosyayı denedim.

saglam elektronik

cok sagol ustam çalıştı ama değin gibi kullanışlı deil ne yapalım idare edeceğiz artık

cevat

You are not allowed to view links. Register or Logincok sagol ustam çalıştı ama değin gibi kullanışlı deil ne yapalım idare edeceğiz artık

Yazılımla açamadığınız .brd dosyayı paylaşır mısınız?
Akıl büyük bir nimet, sağlık büyük bir servettir.

saglam elektronik

You are not allowed to view links. Register or Logincok sagol ustam çalıştı ama değin gibi kullanışlı deil ne yapalım idare edeceğiz artık

Yazılımla açamadığınız .brd dosyayı paylaşır mısınız?