Mart 29, 2024, 03:21:00 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Hesabım hakkında

Başlatan sector77, Mayıs 29, 2021, 02:40:30 öö

« önceki - sonraki »

sector77

Merhaba değerli ustalarım değerli arkadaşlarım bugün içinde sector77 hesabım ile bazı konulara alakasız link paylaşımları yapılmış neyse ki şuan fark ettim şifreyi değiştirdim ve 1 tanesi hariç diğerlerini sildim, moderatör arkadaşlara da rapor ettim ip felan konusunda nerede kim ne zaman nasıl şifreyi ele geçirmiş anlaşılır mı bilinir mi diye. Yanlış bişey olduysa herkesten özür dilerim.
Computer Repair Center
CRC

ozgurkara

Sector usta benimde 1 ay önce başıma geldi erhan ustaya bildirmiştim durumu.
You are not allowed to view links. Register or Login

sector77

You are not allowed to view links. Register or LoginSector usta benimde 1 ay önce başıma geldi erhan ustaya bildirmiştim durumu.
Can sıkıcı bir durum ip adresi Rusya'yı gösteriyor.
Birde hesap ayarlarından 2fa açtım artık öyle kullanacak forum u daha güvenli oluyor.
Computer Repair Center
CRC

ayafixcenter

Selamun Aleykum Geçmiş olsun Ustam Forumda Birkaç yerde gördüm paylaşımları hatta bir ustamıza bir konu altından  yazdım umarım tekrar yaşanmaz

sector77

You are not allowed to view links. Register or LoginSelamun Aleykum Geçmiş olsun Ustam Forumda Birkaç yerde gördüm paylaşımları hatta bir ustamıza bir konu altından  yazdım umarım tekrar yaşanmaz
Teşekkür ederim ustam bir daha sorun olacağını sanmıyorum hesap ayarları kısmında Two-Factor Authentication u enable yaptım farklı cihazlardan girişte token üretiyor.
Computer Repair Center
CRC