Nisan 19, 2024, 01:05:41 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Toshiba c50 reset

Başlatan Crmci, Temmuz 14, 2019, 10:05:18 ös

« önceki - sonraki »

Crmci

Pt10fg DSC MB r2.1 kurcalanmis olarak geldi power Işığı yanıyor reset atar gibi yeniden tekrar ediyor kısa devre sıvı vs yok bobinlerle ve bioslarla uğraşılmış.Siteden bios yazdim. Daha önce c55 de vga kısa devreydi ayni şekilde davranıyordu vgayi söktum ayni.reset sirasinda 0.15-0.150 amper  döngü yapıyor güney arizasimi bu?(USB leri olctum)

shocan

Şarj entegresini bypass ederek devam edin. Güncel duruma göre arızayı arayalım.

Şarj hakkında bilgi vermemissiniz, durum nedir?
You are not allowed to view links. Register or Login
yanlış bildiğim olabilir, lütfen düzeltin.

Crmci

Bq yı mu kastediyorsun ustam nasıl bypass yapılır bilmiyorum.

shocan

smlkc

1.5 v ram voltajı aktif mi bi onu kontrol et pgood voltajı çkıyormu ram pwm den aklıma gelenler bunlar

shocan

Benzer bir konu vardı. Tam görüntü verecekken yada verdiğinde reset atıyordu. Sanırım casper markaydi. Kısa devre yok demişti ama gpu altında bir kondansator kısaya düşmüştü. Aynı sorunlardan açılan ve sonuçlanan çok fazla konu var.

Crmci

İsl95836-1225c-bq25a-ite-slj8e-degisti vga reballendi cpu denendi bioslar 25q16dv ve 32fv..birçok biosda mx25L1673 ve 32fv yada tersi kombinasyon gördüm seciyormu acaba..daha neresine bakmak gerekiyor?şarj entg bypass yapmadım bg değiştim zaten.

Ucakbileti

Ustam aynı sorunla aynı makine geldi reset döngüsü var 0.15 0.150 dönüp duruyor gpu kısa görünüyor. sizin sonucunuza göre ilerleyeyim. amerikayı tekrar keşfetmeyelim :)
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

tayfun417

You are not allowed to view links. Register or LoginUstam aynı sorunla aynı makine geldi reset döngüsü var 0.15 0.150 dönüp duruyor gpu kısa görünüyor. sizin sonucunuza göre ilerleyeyim. amerikayı tekrar keşfetmeyelim :)

Aynı sorun bendede var siz ne yaptınız