Mart 28, 2024, 02:35:12 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Monster Abra a5 v15.6 (gk5mp5x mb v1.0) bios ihtiyacı

Başlatan mert şener, Temmuz 30, 2022, 01:37:23 ös

« önceki - sonraki »

mert şener

Herkese kolay gelsin arkadaşlar.Başlıktaki biosa ihtiyacım var.Şimdiden teşekkür ederim.

sedat555

bu model bios bana da lazım oldu yardımcı olabilir misiniz? yada bende ki biosu paylaşayım sizin cihazda test edin

vegabilgisayar

noktaryus

Bu modelde Hdmı da görüntü var kendi panelinde görüntü yok panel ve data kablosu denedim sizce sorun nerededir

vegabilgisayar

You are not allowed to view links. Register or LoginBu modelde Hdmı da görüntü var kendi panelinde görüntü yok panel ve data kablosu denedim sizce sorun nerededir

panel aydınlatma kesme sorunu kronik bu modelde sizinki de öyle olmasın?

bygamer

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or LoginBu modelde Hdmı da görüntü var kendi panelinde görüntü yok panel ve data kablosu denedim sizce sorun nerededir

neyden yapar hocam voltaj kesintisi falan mı
Sınıf Öğretmenliği mezunu aynı zamanda bilgisayar, cep telefonu ve diğer elektronik kart tamiri yapmaktayım. Hala öğrenmeye açım.

vegabilgisayar

neyden yapar hocam voltaj kesintisi falan mı

lvds soketinin arka yüzünde sigorta var o atıyor genelde

noktaryus

Hocam lcdv sökeyim arkasında 1 adet ön yüzünde 3 adet sigorta var ve hepsi sağlam aklınıza gelen başka yer varmı

lenovopc

noktaryus

You are not allowed to view links. Register or LoginMerhaba sorunu çözebildinizmi acaba?

Sorun çözüldü tam da gruba yazmak İçin giriş yaptım

fan bloğu ısıdan soğuk lehime düşüyor

Lcdv söketünin ön yüzündeki bütün entegre transistör sigorta vs hepsinin lehimini tazeledim sorun çözüldü test ediyorum