Mart 28, 2024, 10:11:01 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

asus k52j

Başlatan ozgurkara, Kasım 23, 2020, 09:26:15 ös

« önceki - sonraki »

ozgurkara

Kasım 23, 2020, 09:26:15 ös Son düzenlenme: Kasım 23, 2020, 09:46:20 ös ozgurkara
Tüm ustalarıma hayırlı işler anakart kodu K52JC REV 2.0 CİHAZ taktığımda direk 0.15mAH akım çekiyor ve n11m-ge2-s-b1 ekran kartı ısınıyor cihaz start almıyor uma oluyormu ekran kartı

not:3.3v ve 5 v var
You are not allowed to view links. Register or Login

CRM

n11m-ge2-s-b1 ekran kartı ısınıyor
zaten sorunun cevabi burada
isiniyorsa kisa devre vardir.
bobinin ohm degerini olc
ve cipi cikart kartdan
sonradan ne cikar bilmemem.
DIACOM Computer Service (by CRM)
Job: Senior Technician
YouTube Channel: CRM
Contact me: You are not allowed to view links. Register or Login
Web site: You are not allowed to view links. Register or Login
Forum: You are not allowed to view links. Register or Login

Dreamer_x_x

You are not allowed to view links. Register or LoginTüm ustalarıma hayırlı işler anakart kodu K52JC REV 2.0 CİHAZ taktığımda direk 0.15mAH akım çekiyor ve n11m-ge2-s-b1 ekran kartı ısınıyor cihaz start almıyor uma oluyormu ekran kartı

not:3.3v ve 5 v var

merhaba konuyu hortlatyorum başına gelen varsa deneyeblir k52jc anakart bıos olumyor diye yazılıyor du. k52jc biosunu kendi biosunu yazıp ekran kartı bobini kaldırdık . ekran kartı yok şuan.  k52jc uma denemek isteyenler deneyebilir . ben sonuç aldım  dip not: biosu söküp yazanlar sonradan güncellemesin yazılı bios la yola devam

bios :   You are not allowed to view links. Register or Login

başarılar

Crmci

Bir iki defa denedim chip söktüm uma olmadı ayrıntı olarak:Chip olmadığı için bobin vs değişiklik yapmaya gerek yoktur diye müdahale etmedim.Bence chipi söküp öyle sonuç yazın.