Mayıs 17, 2024, 06:16:21 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Lenovo nm-c711 onboard ram iptali nasıl yapılır

Başlatan gungor1981tr, Aralık 09, 2022, 04:02:30 öö

« önceki - sonraki »

gungor1981tr

model yazılı cihazın onboard ram nasıl iptal edilir cihaz bir süre çalışıp kitleniyor yardımcı olabilirmisiniz?

FURKAN

You are not allowed to view links. Register or Loginmodel yazılı cihazın onboard ram nasıl iptal edilir cihaz bir süre çalışıp kitleniyor yardımcı olabilirmisiniz?

konuyu çözen var mı acaba

sector77

You are not allowed to view links. Register or Login
Burdaki tabloda chip modeline göre değişim oluyor ama iptal etmede buradan ayarlanabiliyordur id-6 7 8 9 daki dirençlerini yeriyle bir denemesi işe yarayabilir kendi fikrimce
Computer Repair Center
CRC

omer1254

FURKAN

You are not allowed to view links. Register or Loginbiosu atarsanız biostan kapatalım

You are not allowed to view links. Register or Loginbiosu atarsanız biostan kapatalım

FURKAN

bios ile oynayarak devre dışı yapılmasını bilmiyorum .kaynak aradım fakat bulamadım . bilgilendirici anlatım veya video da yapabilir isen ustam çok memnun olurum.diğer ustalarında işine yarayabilir diye düşündüm.

bu arada bios dosyası link de yüklü

omer1254

bunu bi dene ustam

FURKAN

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login
bunu bi dene ustam

0.01 A A taktım

tetik veriyorum 0.07 a kalıyor

tetik ve görüntü var idi biosu atınca böyle yaptı .

smlkc

FURKAN

You are not allowed to view links. Register or Loginbilgisayarın tam modeli nedir

lenovo V14-IIL
82C4
SN:PF2MW3LM

KART KODU ATIYORUM

GS44D/GS54D NM-C711 REV:1.0

yardım cabana şimdiden teşekkür ederim ustam

omer1254

Ustam yarın tekrar bakacağım 2 gündür rahatsızım ilgilenemedim kusura bakma

FURKAN

You are not allowed to view links. Register or LoginUstam yarın tekrar bakacağım 2 gündür rahatsızım ilgilenemedim kusura bakma

tamam geçmiş olsun bekliyorum

omer1254

bunun üstünde bulunan ramların fotosunu atarmsın abi 05558934101

smlkc

Deneyip bilgi verin

Orijinal BIOS >>> You are not allowed to view links. Register or Login

Onboard Ram iptal edilmiş orijinal bios >>> You are not allowed to view links. Register or Login

FURKAN

You are not allowed to view links. Register or LoginDeneyip bilgi verin

Orijinal BIOS >>> You are not allowed to view links. Register or Login

Onboard Ram iptal edilmiş orijinal bios >>> You are not allowed to view links. Register or Login

oldu teşekkür ederim .bu işlemle ilgili bilgi sahibi olabileceğim bir kaynak var mı