Nisan 16, 2024, 09:50:37 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

hometech

Başlatan ozgurkara, Eylül 16, 2021, 03:17:19 ös

« önceki - sonraki »

ozgurkara

Tüm ustalarıma hayırlı günler hometech 110A cihaz 1 yıl çalışmamış geldiğinde çalışmıyordu pili şoklayınca çalıştı  lakin biosta hdd yi görmüyor ve açılışta shell ekranına düşüyor biosluk bir durumudur bunlarda 1.8 v benim cihaz desteklemiyor sofı sp8-a bios programlayıcısı kullanıyorum bana ayrıca 1.8 çevirici alabileceğim bir yerde varsa tavsiye edermisiniz teşekkürler
You are not allowed to view links. Register or Login

Crmci

Bir sürü var ustam seç beğen al :)

smlkc

You are not allowed to view links. Register or LoginTüm ustalarıma hayırlı günler hometech 110A cihaz 1 yıl çalışmamış geldiğinde çalışmıyordu pili şoklayınca çalıştı  lakin biosta hdd yi görmüyor ve açılışta shell ekranına düşüyor biosluk bir durumudur bunlarda 1.8 v benim cihaz desteklemiyor sofı sp8-a bios programlayıcısı kullanıyorum bana ayrıca 1.8 çevirici alabileceğim bir yerde varsa tavsiye edermisiniz teşekkürler

Shell ekranına düşmesi HDD yi görmediği ve HDD içinde işletim sistemi olmadığı durumda olur. HDD icinde işletim sistemi yoksa içinde kurulum dosyaları olan USB takıp efi Shell komut satırından kurulumu sonu efi ile biten uygulamayı çalıştırarak başlatabilirsiniz