Mayıs 17, 2024, 10:16:53 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Havya Ucu Önerisi

Başlatan bygamer, Eylül 09, 2023, 05:36:01 ös

« önceki - sonraki »

bygamer

Elimde Quick 706W+ mevcut havyası 907a sanırım 900m havya uçları geçerli bunun için bu standart 5 li setlerden almıştım da memnun değilim. Öneriniz uçlar var mı ustalarım

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

bunlar iyi gibi geldi uyumlu sanırım bunlar veya mechanic bakacam o da 2 katı.

Pttavm bilerek seçtim sitedeyim kuryeler eve getirmiyor apt. üşeniyorlar. Bunu için de tavsiye varsa konu dışı ama alırım tavsiyelerinizi :) Şikayet falan ediyorum tm diyorlar yine aynı yani :(
Sınıf Öğretmenliği mezunu aynı zamanda bilgisayar, cep telefonu ve diğer elektronik kart tamiri yapmaktayım. Hala öğrenmeye açım.

cevat

Eylül 09, 2023, 07:37:25 ös #1 Son düzenlenme: Eylül 09, 2023, 07:45:10 ös cevat
Yüksek kaliteli uç muş. Neye göre yüksek kalite, Biraz mı yüksek , çok mu yüksek
yoksa; en berbat uca göre mi yüksek kalite?
İlanlar kafa karıştırıyor. ilanda kaliteli marka isimler var, Sahtesi olmayan ürün yok.
Fazla para kazanma hırsı, kalitesiz malları, kaliteli gibi gösterme eğiliminde;
Bazı kalitesiz uç'lara lehim yapışmıyor, kaplamaları dökülüyor.
Birinci sınıf, Kalite Marka ürünlere bakın derim
veya
Satıcı ile görüşün birinci sınıf kalite uç ise; satın alacağınızı belirtin.
Satın alacağınız uç; Birinci kalite uç çıkmazsa, uçları iade edeceğinizi belirtin.
İade garantisi veriyorsa sorun yok.
Akıl büyük bir nimet, sağlık büyük bir servettir.

bygamer

You are not allowed to view links. Register or LoginYüksek kaliteli uç muş. Neye göre yüksek kalite, Biraz mı yüksek , çok mu yüksek
yoksa; en berbat uca göre mi yüksek kalite?
İlanlar kafa karıştırıyor. ilanda kaliteli marka isimler var, Sahtesi olmayan ürün yok.
Fazla para kazanma hırsı, kalitesiz malları, kaliteli gibi gösterme eğiliminde;
Bazı kalitesiz uç'lara lehim yapışmıyor, kaplamaları dökülüyor.
Birinci sınıf, Kalite Marka ürünlere bakın derim
veya
Satıcı ile görüşün birinci sınıf kalite uç ise; satın alacağınızı belirtin.
Satın alacağınız uç; Birinci kalite uç çıkmazsa, uçları iade edeceğinizi belirtin.
İade garantisi veriyorsa sorun yok.

güncelleme yapim konuya ustam ürün elime geldi adana da bir satıcı. Aradım gayet güzel konuştular ve bir sorun olursa yardım edeceklerini söylediler. Ürünü şu an denedim kurtel lehim telim vardı 400 de zor alıyordu uç önceki yani şu an 350 denedim temas ile birlikte eridi. Uzun kullanımı ne olur bilmem. Farbrika çıkışlı bir minik ezilme var ama problem değil quick 706 havya koluna uyum sağladı problem yok gibi şimdilik.
Sınıf Öğretmenliği mezunu aynı zamanda bilgisayar, cep telefonu ve diğer elektronik kart tamiri yapmaktayım. Hala öğrenmeye açım.