Mayıs 17, 2024, 10:15:28 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

mikroskop kamera ve lens tavsiye

Başlatan haytu, Ağustos 08, 2023, 07:56:13 öö

« önceki - sonraki »

haytu

s.a arkadaslar. 4k mikroskop kameralardan almak istiyorum fakat rahat caslima alani icin kac x lens almam gerekiyor. .sizler ne kullaniyorsunuz lens x olarak..aliexpressde bircok urun var video var fakat kac x lens ile cekilmis anlayamadim iyice kafam karisti..detayli olarak izah eden olursa iyi olur:) hayirli isler

bygamer

You are not allowed to view links. Register or Logins.a arkadaslar. 4k mikroskop kameralardan almak istiyorum fakat rahat caslima alani icin kac x lens almam gerekiyor. .sizler ne kullaniyorsunuz lens x olarak..aliexpressde bircok urun var video var fakat kac x lens ile cekilmis anlayamadim iyice kafam karisti..detayli olarak izah eden olursa iyi olur:) hayirli isler

ustam bende eklim soru bu manuel mikroskop yeterli mi yoksa kameramı kullanılmalı yoksa her ikisi de mi :)
Sınıf Öğretmenliği mezunu aynı zamanda bilgisayar, cep telefonu ve diğer elektronik kart tamiri yapmaktayım. Hala öğrenmeye açım.

Veriform

Ürün bilgisi ve temini için piyasada hatrı sayılır bir kardeşimiz mevcut muratbasaran@veriform.You are not allowed to view links. Register or Login adresine mail atan arkadaşlara yardımcı olalım bu arada kardeşimiz teknik servis sahibi aynı zamanda servis ekipmanları temini yapmaktadır
You are not allowed to view links. Register or Login