Mayıs 17, 2024, 11:44:40 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Zhuomao ZM-R5830 BGA Kullanımı Hakkında Yardım Talebi

Başlatan ayafixcenter, Haziran 20, 2023, 06:23:47 ös

« önceki - sonraki »

ayafixcenter

Selamun Aleykum Ustalarım Zhuomao ZM-R5830 BGA Makinasını Yeni Aldım  Isı Ayarları Nasıl Olmalı Nuzzle Çipe Yakınlığı Kaç cm Olmalı Cihaz Hakkında Bilgisi Olan Ustalarım Yorum Yazarsa Memnun olurum Elimdeki Hurda Kartlarda Denemeler Yapacagım inşaALLAH

Sametbey67

kurşunlu ve kurşunsuz ısı profilleri hafızasında olmalı , 90' den başlayan kurşunlu için 200' , kurşunsuz için 230' , yaklaşık 5 dk
You are not allowed to view links. Register or Login

ayafixcenter

You are not allowed to view links. Register or Loginkurşunlu ve kurşunsuz ısı profilleri hafızasında olmalı , 90' den başlayan kurşunlu için 200' , kurşunsuz için 230' , yaklaşık 5 dk

Çok Teşekkür Ederim Ustam En Kısa Sürede Deneyeceğim

bygamer

Ustam hayırlı olsun inşallah iş gelir de kar edersiniz :) yazılımı uçan cinsler varmış bununda yedeği falan varsa bir yere stoklayın :)
Sınıf Öğretmenliği mezunu aynı zamanda bilgisayar, cep telefonu ve diğer elektronik kart tamiri yapmaktayım. Hala öğrenmeye açım.

ayafixcenter

You are not allowed to view links. Register or LoginUstam hayırlı olsun inşallah iş gelir de kar edersiniz :) yazılımı uçan cinsler varmış bununda yedeği falan varsa bir yere stoklayın :)

Sağol ALLAH razı Olsun ustam inşaALLAH ustam son dönemde çok fazla chip sorunlu cihaz gelmeye başladı bizde nasip aldık en kısa sürede yazılımı yedekleyeceğim teşekkür ederim

bygamer

You are not allowed to view links. Register or LoginUstam hayırlı olsun inşallah iş gelir de kar edersiniz :) yazılımı uçan cinsler varmış bununda yedeği falan varsa bir yere stoklayın :)

Sağol ALLAH razı Olsun ustam inşaALLAH ustam son dönemde çok fazla chip sorunlu cihaz gelmeye başladı bizde nasip aldık en kısa sürede yazılımı yedekleyeceğim teşekkür ederim

yedeklerseniz olursa video şeklinde eğitici bir şey çekerseniz mutlu olurum yeni başlayan bana özellikle faydalı olur :)
Sınıf Öğretmenliği mezunu aynı zamanda bilgisayar, cep telefonu ve diğer elektronik kart tamiri yapmaktayım. Hala öğrenmeye açım.

ayafixcenter

yedeklerseniz olursa video şeklinde eğitici bir şey çekerseniz mutlu olurum yeni başlayan bana özellikle faydalı olur :)

İnşaALLAH Yedeklerken Video Çekecegim Ve Buradanda Paylaşırım