Mart 29, 2024, 03:37:53 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Bios Programlayıcılar Ve Son Sürüm Yazılımları

Başlatan ayafixcenter, Kasım 05, 2020, 08:03:42 ös

« önceki - sonraki »

ayafixcenter

Selamun Aleykum Ustalar Bios Programlamak İçin Gerekli Olan Yazılımların Sitelerinden Son Sürümleri İndirdim Hepsini Bir Araya Topladım Umarım işinize Yarar Hayırlı İşler Kolay Gelsin Tüm ustalarıma

You are not allowed to view links. Register or Login

cevat

Kasım 05, 2020, 10:45:44 ös #1 Son düzenlenme: Kasım 05, 2020, 10:53:43 ös cevat
Yazılım kütüphanesi...

Teşekkürler

Gönderdiğiniz RT 809 F yazılım 2 eski sürüm...

Son sürüm You are not allowed to view links. Register or Login
Akıl büyük bir nimet, sağlık büyük bir servettir.

ayafixcenter

You are not allowed to view links. Register or LoginYazılım kütüphanesi...

Teşekkürler

Gönderdiğiniz RT 809 F yazılım 2 eski sürüm...

Son sürüm You are not allowed to view links. Register or Login

Ben Teşekkür Ederim Ustam You are not allowed to view links. Register or Login buradan indirdim başka bulamadım ozaman bu sizin linkide arşive ekliyeyim

sector77

Ustam birde asprogrammer var ch341a programlayıcı sının desteklemediği chipleri asprogrammer ile programlanıyor ama auto program özelliği yok manuel oku yaz doğrula yapıyorsun. yada ben bulamadım auto programı buyrun.
Computer Repair Center
CRC

ayafixcenter

You are not allowed to view links. Register or LoginUstam birde asprogrammer var ch341a programlayıcı sının desteklemediği chipleri asprogrammer ile programlanıyor ama auto program özelliği yok manuel oku yaz doğrula yapıyorsun. yada ben bulamadım auto programı buyrun.

Çok Teşekür Ederim ustam Bunuda Ekledim Arşive  Hepsini Düzenleyip Link Yenileyecem İnşaALLAH