Mart 29, 2024, 09:28:00 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Covid-19 olmuşum

Başlatan mrtkts, Kasım 12, 2020, 07:12:25 ös

« önceki - sonraki »

mrtkts

Herkese hayırlı işler.

Maskesiz müşteriyle konuşan biri değilim ve azami dikkat de gösteriyorum ama bana da bir şekilde bulaştı virüs. Vakalar her gün ivmelenerek artmaya devam etmekte. Yoğunluktan eşim için verdiğimiz covid testi bile 3. gün oldu halen sırada, sonuç çıkmadı.

Bu virüs büyük ihtimalle gelen cihazlardan biri aracılığıyla bana bulaştı. Sizlere de bu konuda bir uyarı yapmak için bu konuyu açtım. Tekrar işe başladığımda gelen her cihazı dezenfekte etmeden servise sokmayacağım. Bir musibet bin nasihatten evladır derler ya o hesap. Buna dikkat etmeyen arkadaşlar varsa özellikle şu günlerde tedbiri en üst seviyeye çıkarmalarını öneririm.

aegeanxtr

Geçmiş olsun usta.

sector77

geçmiş olsun ustam ALLAH acil şifalar versin size ailenize.
Computer Repair Center
CRC

cevat

Allah şifalar versin.
Corona virüsü bir şekilde bulaşıyor. Corona ile mücadele de Beslenmenize ve vitamin takviyelerinize dikkat edin. Karantina sürecini inşaallah sağlıklı bir şekilde atlatırsınız.
Tekrar geçmişler olsun...
Akıl büyük bir nimet, sağlık büyük bir servettir.

ayafixcenter

Geçmiş olsun RABBİM Şafi ismiyle Acil şifalar Versin

linux2ex

Rabbim acil şifalar versin. Biran önce şifa bulursunuz inşaAllah.

shocan

geçmiş olsun ustam. umarım rahat bir şekilde atlatırsın.

bende " herkes bu virüsü kapacak. uzun yıllar sürecek." diyenlerdenim.
( bilim insanlarına göre nüfusun %90 ve 5 yıl )
sanırım bununla yaşamayı öğrenmek gerekiyor.

You are not allowed to view links. Register or Login
yanlış bildiğim olabilir, lütfen düzeltin.

mrtkts

Amin arkadaşlar. Çok teşekkür ederim.

1deliye2rapor

Rabbim şifa versin , umarim en kısa sürede sıkıntısız bir şekilde atlatırsınız. Geçmiş olsun.
~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

megabilisim

Geçmiş olsun usta Allah acil şifalar versin. Umarım en hafif şekilde atlatırsın
Bir mum diğer mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez.

mustafaduz81

Geçmiş olsun.
Hafif atlatırsınız inşalah.
Allah acil şifalar versin.

burakbilgisayar

Çok geçmiş olsun. Kağıt üzerinde 3 gün yaşayabildiği söyleniyor. En çok bulaşma olayı kağıt para üzerinden olduğu söyleniyor. Dikkatli olmamız şart. Allah şifa versin.

Crmci

Allah korusun herkesi içindede siz kıymetli ustalarımızı inşallah belirtisiz atlatanlardan olursunuz ailenize ve size çok geçmiş olsun.
 Cihazların kolonya ile dışını silebiliriz tabi fan sistemide tehlikeli.
 5 yıl belki daha da uzun yada hep olacak artık.Önemli olan AŞI ve herkese yeterli miktarda olması yani grip aşısı gibi teminde yeterlilik sorunu olursa Allah yardımcımız olsun.

ozgurkara

çok geçmiş olsun usta.bizde cihazları klaraklı su ile siliyoruz ama bundan kaçış yok gibi ama bu hastalığa ne kadar geç yakalınırsa o kadar iyi bence
You are not allowed to view links. Register or Login

Computer_master

You are not allowed to view links. Register or LoginHerkese hayırlı işler.

Maskesiz müşteriyle konuşan biri değilim ve azami dikkat de gösteriyorum ama bana da bir şekilde bulaştı virüs. Vakalar her gün ivmelenerek artmaya devam etmekte. Yoğunluktan eşim için verdiğimiz covid testi bile 3. gün oldu halen sırada, sonuç çıkmadı.

Bu virüs büyük ihtimalle gelen cihazlardan biri aracılığıyla bana bulaştı. Sizlere de bu konuda bir uyarı yapmak için bu konuyu açtım. Tekrar işe başladığımda gelen her cihazı dezenfekte etmeden servise sokmayacağım. Bir musibet bin nasihatten evladır derler ya o hesap. Buna dikkat etmeyen arkadaşlar varsa özellikle şu günlerde tedbiri en üst seviyeye çıkarmalarını öneririm.

öncelik ile biz forum arkadaşlarınıda düşünüp bizide bilgilendirdiğin için sana teşşekür ediyorum. konuya dönecek olursam çokkkk büyük geçmiş olsun sana en kısa sürede YÜCE RABBİMDEN şifa isimleri ile şifa vermesini dilerim. en kısa sürede aramıza sağlıklı,sıhatli bir şekilde dönmen dileği ile Allah C.C yar ve yardımcın olsun AMİN
~~Computer Master~~