Mart 29, 2024, 05:03:40 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

LGA1155 cpu soketi arıyorum

Başlatan linux2ex, Temmuz 05, 2019, 10:45:14 ös

« önceki - sonraki »

linux2ex

ustalar,

You are not allowed to view links. Register or Login

bu üründen stoğunda olan varmıdır. siparişlerim biraz gecikti. mevcutta olan ustada varsa alayım. yoksa satışını yapan bildiğiniz bir yer varmı

shocan

Bende son 1 tane kaldı ama hatırlamıyorum, x151 de olabilir. Yarın ararsanız bakalım.
yanlış bildiğim olabilir, lütfen düzeltin.

shocan

linux2ex

You are not allowed to view links. Register or Login1151 çıktı bendeki.

teşekkür ederim ustam ilgin için, siparişleri bekliyorum artık uçaktaymış :)

inşaAllah sıkıntısız gelirde takıp çalıştırırız

akdenizmustafa

Temmuz 24, 2019, 06:27:19 ös #4 Son düzenlenme: Temmuz 24, 2019, 07:56:04 ös akdenizmustafa
1151 soket elinde olan var mı ücreti mukabilinde ?

Crmci

Bunlarla hic ugrasmadim merak ettim kaç derecede işlem yapılıyor erimiyor mu?Birde bozuk anakarttan aktarma yapılabiliyor mu?

shocan

1151 duruyor hâlâ. ucret olarak birsey diyemem. satışı yok çünkü.

bunu haftaya gonderebilirim ancak. sonra bana sipariş edip geri gonderirsiniz. son taktığım 2 anakart biri 5000 digeri 7000 lira civarındaydı. degilse 300 liralik anakartlarda işçiliğiniz cok ucuza gider.

diger konu 270 dereceye cikiyor makine. ortasindaki boş yere flaks dolduruyorum. en son kenarlara biraz sıkıyorum.

sallamaya baslayinca süreye bakiyorum. her anakartta süre farklı. takarkende aynı sure+20 saniye yaklaşık olarak.

bozuk anakarttan aktarma yapılabilir, kalıpları satılıyor. aktarma yaparken pinler çabuk yamulacaktir. plastik aksam sıcak için çok dayanıklı. hurdalardan çalışmalar yapmak gerek.

isteyen olursa önümüzdeki hafta vidyo cekip atarım. hayırlı işler.

sedat555

Merhabalar arkadaşlar. bu işlemci soketlerinin chipsetler için olanı var mı? elimdeki chipleri pratik test edeyim diyorum.

shocan

You are not allowed to view links. Register or LoginMerhabalar arkadaşlar. bu işlemci soketlerinin chipsetler için olanı var mı? elimdeki chipleri pratik test edeyim diyorum.

var ama satışı yok. You are not allowed to view links. Register or Login yapsada satın alsak.